Карпатскі стежки

Західні Горгани. Хребет Пішконя


60 грн
Есть на складе

Туристична карта "Західні Горгани. Хребет Пішконя" із серії карт "Стежки та мапи"

 • Рейтинг:
 • Производитель:
  Карпатскі стежки
 • Модель:
  2230

Західні Горгани. Хребет Пішконя

⮞ Схема покрытия карт онлайн ⮜

Туристична карта "Західні Горгани. Хребет Пішконя". Масштаб 1:50 000. Серія карт "Стежки та мапи". Cама детальна туристична карта даного району!

Що є на карті:

хребет Пішконя, хребет Аршиця, Ґорґан Ілемський, Яйко Ілемське, Молода, Ґрофа, Попадя, Буштул, Вишківський Ґорґан, озеро Синевир, Стримба, Ясновець, Неґровець.

 • Карта "Західні Ґорґани" включає гірські прикарпатські та закарпатські села Мислівка, Вишків, Осмолода, Синевир, Синевирська Поляна, Негровець та Колочава і прилеглі до них гірські масиви, з яких можна зійти також до сіл Торунь, Липовиця, Суходіл та Ілемня.
 • Карта містить цікаві місця для туриста, насамперед це хребет Аршиця, з його заростями жерепу та невеличкими озерцями, вершини Яйко Ілемське та Ґорґан Ілемський.
 • На карті нанесені промарковані на місцевості та плановані до знакування пішохідні маршрути.
 • Карта містить телефони служб гірського порятунку.

Більшість з поданих територій перевірена власними виходами в гори. Друге видання карти (актуалізація картографічної основи 2010, 2013-2014 рр). Досліджено за допомогою навігатора та подано на карті близько 650 км стежок та доріг, які раніше не подавались на жодній із виданих карт! В 2014 році додатково досліджено і показано на карті близько 225 км перевірених стежок та доріг. Відкрито новий район, який раніше не був показаний в попередньому виданні і не перекривався виданими картами.

Характеристики:

Масштаб: 1: 50 000
Сітка координат: WGS-84
Розмір:

690 на 480 мм,
в складеному вигляді 115 на 240 мм

Мова: українська, англійська
ISBN: 978-966-2623-51-2

Пока не было вопросов.

Мы переехали