Trimm

Trimm Summer


1428 грн
Є на складі

Вага: 0.78 кг. Утеплювач: Hollowfibre 4 (1х100 г/м2). Компактний літній спальник для жарких країн. EN 13537.

Кемпинг Горные восхождения Походы (трекинг) Хайкинг (несложные походы) Велопоходы

Trimm Summer

Температурний режим EN 13537
Comfort
+11°C
Limit
+7°C
Extreme
-6°C

Легкий і компактний літній спальник Trimm Summer. Універсальний спальний мішок анатомічної форми, конструкції типу "кокон". В якості утеплювача використовується HollowFiber④, що забезпечує відмінну термоізоляцію, навіть при високій вологості. Швидко сохне, відмінно тримає форму і не викликає алергію.

Цей спальний мішок відмінно підходить не тільки для туристів-похідників але і для мандрівників. Мала вага і дуже компактна упаковка, дозволяють брати його з собою куди завгодно. Спати в ньому можна де завгодно – у готелі чи хостелі, на пляжі або на лісовій галявині, в кемпінгу або наметовому таборі. Не залежно від обставин з вами завжди буде ваше місце для комфортного сну.

Trimm Summer

  • анатомічна форма
  • блискавка з двома двосторонніми замками
  • утеплювач Hollowfibre 4 (1-шар) Утеплитель Hollowfibre 4
  • швидко сохне
  • можливість состегиваться з аналогічним (L+R)
  • петлі для підвішування
  • компресійна упаковка
  • два варіанти розміру спальника на зріст до 185 см і до 195 см

Схема спального мішка Trimm Summer

Туристический спальник Trimm Summer

Утеплювач спальника: Hollowfibre 4 (1 шар х 100г/кв. м.)

Hollowfibre 1, 4 або 6 - спіральне волокно з поліестеру з 1, 4 або 6 каналами всередині. Повітря, яке затримується в цих каналах, забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Завдяки пружній оболонці переплетення і спеціальним напластовыванию, волокна легко відновлюють свою форму після стискання. Тонкий шар силікону на волокнах фіксує їх взаємне розташування, а також зменшує тертя між ними. Hollowfibre забезпечує ізоляцію навіть при високому рівні вологості, не має поглинаючою здатністю, швидко сохне і не викликає алергії. Спальники з цим наповнювачем легко складати, їх можна прати і сушити без обмежень.

Температурний режим спального мішка
сертифікований по європейському стандарту EN 13537

Екстремальна температура - мінімальна температура, при якій використання спальника забезпечить середньостатистичній жінці захист від замерзання протягом 6-ти годин. Однак може бути завдано істотну шкоду здоров'ю через переохолодження. Сон при такій температурі комфортним не буде, всю ніч буде відчуватися сильний холод.

Нижня температура - температура, при якій звичайний чоловік може спати протягом 8-ми годин в "позі зародка" не прокидаючись.

Температура комфорту - температура, при якій звичайна жінка може спати комфортно всю ніч в розслабленій позі, без пробудження і відчуття холоду.

Верхня температура - температура, при якій звичайний чоловік може спати без надмірного потовиділення. Передбачається, що капюшон спального мішка не одягнений, блискавка розкрита, руки знаходяться зовні спального мішка.

Прототипами туристів стали дві моделі. Перша – середньостатистичний чоловік віком 25 років, зріст 173 см і вагою 80 кг Другий – середньостатистична жінка віком 25 років, з ростом 160 см і вагою 60 кг

При виборі спальника слід також враховувати деякі особливості даного тестування. По-перше, манекени, одягнені в термобілизна: кофту з довгими рукавами і штани. По-друге, за основу для моделі взято людина здоровий, з правильним раціоном харчування, не знесилений в походах буває вкрай рідко. І, по-третє, дані температури обчислені для нового спальника зі «свіжим» утеплювачем. Таким буде ваш новий спальник лише перші пару походів. Потім, із-за накопичення потоотделений, перенесення і зберігання в чохлі, утеплювач буде гріти гірше.

!!!

Температурний діапазон є приблизними і служить для більш чіткого розуміння умов використання та призначення цього спального мішка. Так само слід зазначити, що нижня межа температурного режиму (а також температура нижче Ткомф) ні в якому разі не може служити точкою відштовхування у виборі спальника. Це та температура, при якій ви виживете, але ніяк не для комфортної ночівлі.

Тип спальника кокон
Вес, кг 0.78
Зовнішній матеріал nylon DWR (water-resistant)
Внутрішній матеріал м'який нейлон (100%)
Утеплювач Hollowfibre
Ткомф, °C -6/+7+11/+30
Размер, см 230(215)х85/50

Ще не було питань.

Ми переїхали