Trimm

Trimm Balance


2156 грн

Вага: 1,55 кг Утеплювач: Thermolite. Трьохсезонний спальний мішок. Багаторічний хіт продажів. EN 13537

весна и осень Кемпинг Горные восхождения Походы (трекинг) Хайкинг (несложные походы)

Trimm Balance

Температурний режим EN 13537
Comfort
-2°C
Limit
-8°C
Extreme
-25°C

Туристичний спальник Trimm Balance - це універсальний спальний мішок анатомічної форми, конструкції типу "кокон". В якості утеплювача використовується Thermolite Quallo (2-шару), що забезпечує відмінну термоізоляцію, навіть при високій вологості. Сохне в три рази швидше пуху, відмінно тримає форму і не викликає алергію. Спальник для цілорічного використання. Достатній комфорт і затишок при малій вазі. Для росту до 195 див.

Trimm Balance

  • анатомічна форма
  • блискавка з двома двосторонніми замками
  • утеплювач Thermolite Quallo (2-шару) Утеплитель Thermolite Quallo
  • швидко сохне
  • можливість состегиваться з аналогічним (L+R)
  • петлі для підвішування
  • компресійна упаковка
  • два варіанти розміру спальника на зріст до 185 см і до 195 см

Схема спального мішка Trimm Balance :

Туристический спальник Trimm Balance

Температурний режим спального мішка
сертифікований за європейським стандартом EN13537

Екстремальна температура - мінімальна температура, при якій використання спальника забезпечить середньостатистичній жінці захист від замерзання протягом 6-ти годин. Однак може бути завдано істотну шкоду здоров'ю через переохолодження. Сон при такій температурі комфортним не буде, всю ніч буде відчуватися сильний холод.

Нижня температура - температура, при якій звичайний чоловік може спати протягом 8-ми годин в "позі зародка" не прокидаючись.

Температура комфорту - температура, при якій звичайна жінка може спати комфортно всю ніч в розслабленій позі, без пробудження і відчуття холоду.

Верхня температура - температура, при якій звичайний чоловік може спати без надмірного потовиділення. Передбачається, що капюшон спального мішка не одягнений, блискавка розкрита, руки знаходяться зовні спального мішка.

Прототипами туристів стали дві моделі. Перша – середньостатистичний чоловік віком 25 років, зріст 173 см і вагою 80 кг Другий – середньостатистична жінка віком 25 років, з ростом 160 см і вагою 60 кг

При виборі спальника слід також враховувати деякі особливості даного тестування. По-перше, манекени, одягнені в термобілизна: кофту з довгими рукавами і штани. По-друге, за основу для моделі взято людина здоровий, з правильним раціоном харчування, не знесилений в походах буває вкрай рідко. І, по-третє, дані температури обчислені для нового спальника зі «свіжим» утеплювачем. Таким буде ваш новий спальник лише перші пару походів. Потім, із-за накопичення потоотделений, перенесення і зберігання в чохлі, утеплювач буде гріти гірше.

!!!

Температурний діапазон є приблизними і служить для більш чіткого розуміння умов використання та призначення цього спального мішка. Так само слід зазначити, що нижня межа температурного режиму (а також температура нижче Ткомф) ні в якому разі не може служити точкою відштовхування у виборі спальника. Це та температура, при якій ви виживете, але ніяк не для комфортної ночівлі.

Тип спальника кокон
Вес, кг 1.550
Зовнішній матеріал nylon DWR (water-resistant)
Внутрішній матеріал м'який нейлон (100%)
Утеплювач Thermolite
Ткомф, °C -25/-6+10/+20
Размер, см 230(215)х85/58

Ще не було питань.

Ми переїхали