Карпатскі стежки

Туристична карта "Мармароси"


60 грн
Есть на складе

Туристична карта "Мармароси" із серії карт "Стежки та мапи" фундації "Карпатські стежки"

 • Рейтинг:
 • Производитель:
  Карпатскі стежки
 • Модель:
  2231

Туристична карта "Мармароси"

⮞ Схема покрытия карт онлайн ⮜

Туристична карта "Мармароси" із серії карт "Стежки та мапи" фундації "Карпатські стежки". Cама детальна туристична карта даного району!

В невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію і немає реклами!

Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація).

На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу  пішохідні маршрути! 

В карті поданий порядок отримання дозволу на перебування в межах прикордонної смуги України та Румунії, та дозволу на прохід по українсько-румунському кордоні, включаючи контактні телефони та електронні адреси прикордонних загонів та застав.

Розміщена коротка інформація про природно-заповідні території Карпат - Карпатський та Верховинський національні природні парки, Карпатський біосферний заповідник та Природний парк “Гори Марамуреш”.

Що є на карті:

Піп Іван Мармароський, Стіг, Чивчин, водоспад Ялинський, географічний центр Європи, Фаркеу, Кринта, Скупова, Угорські скелі, Баба-Лудова, полонина Дуконя, Піп Іван Чорногірський.

 • Показана більша частина Гринявських гір (окрім хребта Пнєв'є) та більша територія новоствореного Верховинського національного природного парку.
 • Також дані найбільш цікаві румунські вершини, що знаходяться поблизу українського кордону.
 • Нанесені плановані до знакування маршрути в Гринявських горахукраїнській частині Марамурешу та частині Чивчинських гір.
 • В карті поданий порядок отримання дозволу на перебування в межах прикордонної смуги України та Румунії, та дозволу на прохід по українсько-румунському кордоні, включаючи контактні телефони та електронні адреси прикордонних загонів та застав.
 • Розміщена коротка інформація про природно-заповідні території Карпат - Карпатський та Верховинський національні природні парки, Карпатський біосферний заповідник та Природний парк “Гори Марамуреш”.
 • Карта містить телефони служб гірського порятунку.

Карта створена на основі "польових" робіт, які проводили наші партнери - фундація "Карпатські стежки", яка й безпосередньо займається маркуванням пішохідних маршрутів та встановленням вказівників на території Українських Карпат.

Дослідження територій проводилось від осені 2011 р. до червня 2013 р. і були перевірені більшість хребтів, долин, стежок.

Характеристики:

Масштаб: 1: 50 000
Сітка координат: WGS-84
Розмір:

690 на 480 мм,
в складеному вигляді 115 на 240 мм

Мова: українська, англійська
ISBN: 978-966-262-317-8

Пока не было вопросов.

Мы переехали