• BUFF
  • Термобілизна Smartwool
  • Термобілизна CRAFT
  • Turbat
  • Sea To Summit
  • Рюкзаки Fjallraven Kanken
  • Montane
  • Black Diamond
  • Julbo

Магазин Мультиспорт - туристичне спорядження перевірене нами

Огляди спорядження

Обзор линз в очках  JULBO
Фотохромна технологія REACTIV, розроблена для будь-якого виду активності на природі, на всіх типах місцевості і в будь-яку погоду. Моментально адаптує лінзи до переважаючих умов освітлення для надточн..

Як обрати туристичне споряждення

Зелений туризм набирає популярність

Екологічна обстановка сучасних міст все частіше підштовхує людей до виходів в дикі куточки природи, де немає шуму безперервного автомобільного потоку і шкідливих для здоров'я викидів підприємств. У кого є можливість, той купує або будує заміський будинок, деякі зовсім відмовляються від всяких благ цивілізації, їдучи на сотні кілометрів від великих міст. Але не всі можуть собі дозволити перший, або другий варіант. Для них залишаються туристичні вилазки на природу на вихідний день або на цілий вік-енд. Але будь-який похід на природу, якщо це, звичайно, не різновид активного відпочинку з виходом на шашлики в сусідній сквер, вимагає дуже серйозної підготовки. Особливо, якщо подорож займе більше одного дня. Україна - це туристичний рай для будь-якого любителя подорожей. Красиві ліси, чисті озера і ріки, безсумнівно приваблюють туристів не тільки Києва, але і туристичне співтовариство по всій Україні. Люди з різних куточків нашої країни, абсолютно незнайомі між собою, можуть протягом довгих місяців обговорювати маршрути майбутніх походів, готуватися, обговорювати магазини, де проводиться продаж різного похідного інвентарю, домовлятися про те, хто яке обладнання загального користування буде брати з собою.

Що взяти з собою?

Після довгих роздумів Ви зважилися зробити свій перший пішохідний тур по мальовничих місцях нашої країни. Напевно не варто відразу дивитися в бік тривалих за часом туристичних маршрутів. Для цього необхідна хороша фізична підготовка. Починати слід з вилазок на кілька днів. Кількість спорядження, звичайно, буде мало чим відрізнятися від того, який необхідно використовувати у тривалих походах, але менші запаси продуктів суттєво полегшать Ваш багаж.

Насамперед вам потрібна намет. Її тип і місткість залежить від сезону і від кількості мандрівників. Рюкзак повинен бути міцним, містким і зручним. Укладання рюкзака - це особливе мистецтво і підійдіть до цього питання дуже ретельно, щоб не довелося перепаковувати речі в некомфортному обстановці. Спальні мішки та аксесуари для обладнання спального місця (килимки та каремати) вибирайте ті, які найбільше припадуть до душі. Посуд теж краще купити спеціальну. Вона легше Вашої домашнього начиння. Не варто розраховувати на сталість погоди і обов'язково візьміть з собою пару теплих речей, щоб не застудитися вночі. Особливу увагу приділіть взуттю - вона повинна бути легкою і міцною. І ні в якому разі не нова, інакше зі свіжими мозолями ви далеко не підете. Сокирка, ножі, моток хорошою мотузки - всі ці речі повинні "жити" у вашому похідному рюкзаку. І обов'язково в поході повинна бути аптечка з набором необхідних медикаментів і перев'язувальних матеріалів.

Звичайно, це перелік самого необхідних речей для будь-якого походу, а більш повний список ви можете скласти за допомогою наших продавців-консультантів. І купити абсолютно все необхідне ви зможете в одному місці - нашому магазині. Для цього не доведеться навіть їхати в Київ. Завжди пам'ятайте, що ретельна підготовка до походу дозволить спокійніше вислуховувати різні туристські байки і анекдоти біля вечірнього багаття, на березі ласкаво дзюрчання річки, а не нервувати з приводу забутого вдома дрібниці.

multisport.com.ua - повна підготовка до походу з нуля

Наш магазин займається продажем туристичного спорядження більше десяти років. Наш інтернет-магазин серед своїх постійних клієнтів може назвати не тільки жителів Києва, але і практично вся Україна (Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інших міст нашої країни), яких приваблює не тільки приємна ціна на товари, але і високу якість туристичного спорядження та обладнання, а головне - широкий асортимент на похідне спорядження і товарів для туризму, адже у нас можна купити все необхідне як для короткого часу походу або просто виходу на природу для активного відпочинку, але і тривалих подорожей, починаючи від одягу, теплої білизни, і закінчуючи наметами і спальними мішками та посудом, все, щоб спростити життя будь-якого туриста.

Звертайтесь до консультантів нашого магазину і вони з радістю допоможе з підбором всього необхідного не тільки для новачка, але і бувалому туристу порадять кращий вибір серед новинок для оновлення його туристичної амуніції. Ви можете зателефонувати нам за телефонами, вказаними на інтернет-сторінці нашого магазину або задати своє питання по електронній пошті, заповнивши спеціальну форму в розділі "Зв'язатися з нами". Побувавши в нашому магазині в Києві, Ви зможете особисто переконатися у високій якості пропонованого нами товару.

Ми переїхали