Снігоступи

Для переміщення по лісі взимку необхідні снігоступи. Багато туристів і мисливці снігоступи купити. У Києві є не так багато фірм, що займаються продажем такого спорядження. Але ми вирішимо цю проблему. Наш магазин пропонує сучасні моделі від кращих світових брендів: TSL Outdoor, Salewa, FTX, за оптимальною ціною.

Снігоступи і їх модифікації

Перш ніж придбати ці вироби необхідно розглянути особливості і характеристики. В залежності від виду деки, снігоступ може бути двох видів:

  • З жорсткої пластикової або карбонової декою.
  • З алюмінієвою рамою, обтягнутих тканиною, в більшості випадків — ПВХ.

Для застосування в зимових походу по горах слід купувати моделі, оснащені жорсткою платформою (декою). Вони краще в прохідності по рассыпчатому снігу, а також на ділянках фірну або вітрових застругах, по льоду. Такі снігоступи представлені елітними брендами: FTX, Salewa, TSL і як правило, виготовлені вони в Європі.

Моделі з рамковою конструкцією використовуються для подорожей по лісі і в менш екстремальних умовах, де сніг не завжди пухнастий, а якщо і щільний, то лише від того, що трохи підтанув. Такі снігоступи, менш дорогі у нас вони представлені вітчизняними брендами Спорядження і ПІК.

Жорсткі снігоступи

Відмінно зарекомендували себе жорсткі види снігоступів. У цих конструкціях використовується литий дека з поліетилену, яка може витримувати низькі температури до мінус 40 градусів. Нижня поверхня виробів оснащена поперечними і поздовжніми «ребрами», а деякі моделі ще і сталевими «кішками», що перешкоджають прослизанню снігоступів в сторони і вперед-назад. Сама дека має кілька отворів, що забезпечують надійну опору для ступні під час ходи. Ці отвори служать для зниження маси виробів.

Особливості кріплень снігоступів

Перш ніж снігоступи купити, необхідно розглянути їх конструкційні особливості їх кріплень

У них, біля носка черевика зміцнюється шарнір, що дозволяє деці вільно повертатися щодо черевика. Це зроблено спеціально для того, щоб ноги виринали зі снігу при кожному кроці, а не загребали б сніг снігоступами, як лопатою.

Є кілька різновидів кріплень:

  • підходять під будь черевик;
  • у вигляді кішок (підходять лише для черевиків з рантом (гірськолижних або альпіністських);

В нашому магазині представлена різноманітність моделей, які порадують вас своєю якістю, а також демократичною ціною. З нами ви навчитеся насолоджуватися зимовими походами по горах і спортом.TSL Explore Easy 325

TSL Explore Easy 325
Вага: 925г. Сталеві шипи. Регульована фіксація. Під взуття: 35-47. Навантаження: 50-120кг.

TSL Escape 305

TSL Escape 305
Вага: 925г. Сталеві шипи. Регульована фіксація. Під взуття: 35-43. Навантаження: 30-80кг.

TSL Escape 227 Camo

TSL Escape 227 Camo
Вага: 1070г. Сталеві шипи. Регульована фіксація. Під взуття: 35-47. Навантаження: 80-120кг.

TSL Freeze 302 Junior

TSL Freeze 302 Junior
Снігоступи для дітей. Вага: 400г. Сталеві шипи. Під взуття: 30-40. Навантаження:

TSL Escape Easy Subli 305

TSL Escape Easy Subli 305
Вага: 815г. Сталеві шипи. Регульована фіксація. Під взуття: 35-43. Навантаження: 30-80кг.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Ми переїхали