Сумки через плече

Молодіжні сумки через плече сумки в стилі outdoor

Сьогодні стиль outdoor знаходить все більшу популярність у молоді і людей, що віддають перевагу активний спосіб життя. Багатошаровий одяг, зручні сумки через плече і взуття «на всі випадки», – ось традиційна екіпірування outdoor. Важливе місце в такому комплекті займають молодіжні сумки та міські рюкзаки. Така річ стане постійним супутником у будні та вихідні дні.

Вибір молоді

Сучасний ритм життя зобов'язує. З собою доводиться носити велику кількість предметів: планшет, плеєр, журнали, книги, канцелярське приладдя, документи, спортивну форму, не кажучи вже про телефон або ключі. Особливо місткими і функціональними повинні бути молодіжні сумки. Сьогодні студенти висувають жорсткі вимоги до якості, ергономічності і дизайну аксесуарів. Це повинна бути не просто сумка для документів, а продуманий помічник.

Залежно від мети, можна вибрати варіант сумки через плече, укомплектований різними пристосуваннями:

  • кейхолдерами;
  • відділенням для документів формату А4;
  • м'яким відділенням для ноутбука або планшетника;
  • кишенею з органайзером;
  • кріпленням для ременя з карабіном;
  • регульованими ручками та іншим.

Сумки молодіжні надзвичайно зручні. Їх не потрібно знімати з плеча, щоб знайти потрібну річ. Завдяки міцним синтетичним матеріалам, прослужить такий аксесуар дуже довго. Так, сумка для планшета, на сьогодні - незмінний супутник багатьох молодих людей.

Міські рюкзаки

Міський рюкзак, як і молодіжні сумки, призначений для повсякденного використання. Його відрізняє невелика місткість (до 30 літрів) і відсутність функцій, характерних для спортивних виробів.

Головна вимога до таких аксесуарів – універсальність і стильний дизайн. Вони повинні містити кишені і відділення для різних речей: від ноутбука до пляшки води. Якщо сумки молодіжні годяться тільки для використання в місті, то рюкзаки стануть відмінним варіантом для виїздів на природу і невеликих подорожей.

Правильно підібрана модель полегшить ношу і рівномірно розподілить навантаження на шию і хребет. Навіть найбільш зручні сумки через плече не дадуть такого відчуття комфорту. Провідні виробники рюкзаків враховують анатомічні особливості людини при розробці кожної новинки.

Сумки за німецькими технологіями

Одним з лідерів у виготовленні сумок і рюкзаків є німецька компанія Deuter. Цьому бренду належить безліч відкриттів і винаходів. Наприклад, саме конструктори Deuter придумали технологію зміцнення спинки рюкзака Shield System, запобігає отримання травм. Сумки молодіжні Deuter відрізняються високою якістю і функціональністю. До дрібниць продумані та міські рюкзаки цієї марки. Наприклад, одним з найбільш затребуваних товарів є рюкзак з одного лямкою Tommy. Його зручно використовувати в міських умовах і при бажанні можна зафіксувати на тілі, вирушаючи на велопрогулянку.Deuter Carry Out

Колір: фіолетовий
Deuter Carry Out
- 25%
Стильна і зручна сумка для міста. Розмір: 24x34x13 див. Обсяг 8 L. Вагу 0.5 кг.
2052 грн 1539 грн

Deuter Operate III

Колір: синій
Deuter Operate III
- 25%
Стильна і зручна сумка для ноутбука 17,3". Обсяг 19 L. Вага 1кг.
3294 грн 2471 грн

Deuter Roadway

Deuter Roadway
Стильна і зручна сумка для планшета. Розмір: 31х25х9см. М'яке відділення 24х19х2см

Deuter Operate II

Deuter Operate II
Стильна і зручна сумка для ноутбука 15,6'. Розмір: 33х43х15см. Обсяг 14 L. Вага 0.9 кг
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Ми переїхали