Похідна піч щепочница

Туристична пічка щепочница (піч Бонда) — практичний і зручний атрибут спорядження в похідних умовах

Похідну туристичну романтику багать, звичайно, ніхто не відміняв, однак завзяті досвідчені туристи дивляться на цей аспект з більш практичної точки зору, вважаючи за краще багаття — для романтики, а сучасні печі і пальники — для швидкого і комфортного приготування їжі в умовах польової кухні.

Головні її переваги перед розведенням багаття — це безпека і потужний ККД. Якщо звичайний багаття здатний виконувати корисну функцію з коефіцієнтом до 8%, то аналогічний показник турбо печі щепочницы становить 80%!

Це зумовлено тим, що принцип її дії забезпечує допалювання частинок природного палива, які залишилися в надрах через брак кисню. Нагнітання повітря вбудованим вентилятором, що забезпечує більш ефективне згорання «дров», що, відповідно, підвищує корисну дію турбо печі щепочницы.

Ідея забезпечити таку грубку автономним нагнітачем повітря належить Бондарєву, від прізвища якого і відбувається її друга назва — турбопечка (пічка) Бонда (ох, вже ця турбо пичка-пташка)

Похідна щепочница стане прекрасною альтернативою пальнику, за умови, що Ваш маршрут пролягає через місцевості, де Ви можете знайти будь-яке природне сировину для її заправки — тріски, сухі гілочки, хвою, шишки. Вам не потрібно тягнути за собою балони з газом, піклуватися про їх заправці — все необхідне пальне можна знайти прямо на місці і абсолютно безкоштовно. Тому в такому випадку вигідно і розумно купити похідну піч щепочницу, моделі і різні варіанти якої запропоновані на сайті інтернет магазину «Мультиспорт» (Київ, Україна).

Основні параметри турбопечек

Похідні турбопечи, представлені на вітринах каталог-сайту інтернет-магазину «Мультиспорт» (локалізація офісу в Києві), мають широку лінійку моделей від виробників BioLite і BM Easy Hike.

Насамперед, слід зазначити, що всі моделі виконані з практичною нержавіючої сталі з урахуванням можливих досить жорстких умов експлуатації.

Печі компактні, легкі за вагою, забезпечені розкладними лапками, які дозволяють зручно встановлювати їх на нерівних рельєфах.

Важливою перевагою, порівняно з іншими видами паливних конструкцій, є також і екологічність — такий вид розпалювання абсолютно безпечний для природи. Адже всі відходи — це просто зола, а вона, до речі широко використовується в якості корисного удобрення грунту.

Електроніка: пічка вимагає зарядки для роботи вентилятора-нагнітача. Зрозуміло, що від вітру він працювати не буде (не той у нього рівень), його треба живити електроенергією. Харчування такою життєствердною конструкції можна забезпечити на терміни від 15 до 50 годин роботи, завдяки підживленню від батарейок (2АА, 2ААА), через USB-порт або генератор.

Такий просунутий апарат може цілком забезпечити гарячою їжею і напоями групу з 10-12 чоловік, причому в найбільш максимально стислі терміни.

Якщо Ви твердо вирішили купити похідну піч щепочницу (пічку Бонда, турбопечку, що те ж саме), пропонуємо послуги нашого магазину — «Мультиспорт» (Київ, Україна).

Чому у нас споряджаються самі завзяті туристи, екстремали, працівники в складних умовах

Ми чудово розуміємо потреби тих людей, які в силу різних обставин, змушені забезпечувати себе елементарними умовами життя, перебуваючи за родом служби в екстремальних умовах.

Теплі підбадьорливі напої і гаряча їжа ніколи не стануть зайвими в будь-яких умовах, особливо в холодний сезон.

Саме тому мобільні грубки, особливо недорогі і працюють на природному паливі, користуються заслуженою популярністю у певних категорій населення. Якщо Ви в поході або на дачі, або може бути працюєте на об'єкті, де немає газу або іншої можливості, крім як розвести багаття, турбопечка — оптимальний варіант. Купіть її і користуйтеся благами цивілізації.

Наша компанія працює безпосередньо лише з найбільш перевіреними і надійними виробниками сертифікованої продукції. Тому у нас — найкраща якість і демократичні ціни.

Купити недорогу, але таку потрібну щепочницу-піч, Ви можете з будь-якого міста, оскільки прийом замовлень і доставка у нас організована по всій Україні (Чернігові, Харкові, Вінниці тощо), а оперативна доставка — всього лише протягом 1-2 днів.BM Airwood Solo

BM Airwood Solo
Вага: 210г. Тип: пічка-щепочница (без електро-піддування). Підставка з розкладними лапками.

BM Airwood Plus UP (AA / USB)

BM Airwood Plus UP (AA / USB)
Вага: 430г. Харчування: 2хАА, USB. 2 режиму роботи вентилятора. Підставка з розкладними лапками.

BM Airwood Plus (AA)

BM Airwood Plus (AA)
Вага: 400г. Харчування: 2хАА. 2 режиму роботи вентилятора. Підставка з розкладними лапками.

BM Airwood Plus (AAA)

BM Airwood Plus (AAA)
Вага: 356г. Живлення: 2хААА. 2 режиму роботи вентилятора. Підставка з розкладними лапками.

BioLite CampStove 2 with Flexlight

BioLite CampStove 2 with Flexlight
Вага:935г. Пальник на дровах. USB зарядка від вогню: 5V, 2A + акум на 2600 mAh. Харчування: термоэлектро генератор.

BM Airwood (AAA)

BM Airwood (AAA)
Вага: 350г. Живлення: 2хААА. 2 режиму роботи вентилятора. Лапки в підставці жорстко зафіксовані.

BioLite CookStove

BioLite CookStove
Вага:725г. Харчування: Термоелектричний гененратор + акумулятор.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Ми переїхали