Gabel Nordic Carbon Feather XTL
Карбонові палиці. 5 секцій. 195 г/шт. 33 см у складеному вигляді. Довжина: 116-135 см. Fast Lock Spring.
- Бренд:
- Артикул:DAS303989
- Модель:13347
- 0
Gabel Nordic Carbon Feather XTL
Gabel Nordic Carbon Feather XTL – ультралегкі палиці для скандинавської ходьби та трейлранінгу
Gabel Nordic Carbon Feather XTL – це професійні палиці для скандинавської ходьби, створені для високої частоти тренувань і максимальної ефективності. Модель виконана зі 100% високомодульного карбону Snake Carbon, який підвищує міцність на злам, знижує вагу та активно гасить вібрації. Завдяки пружності карбонових секцій зменшується навантаження на суглоби й м’язи, а рух стає м’якшим і стабільнішим на будь-якому покритті.
П’ятисекційна конструкція робить ці палиці для північної ходьби ідеальними для поїздок і активного способу життя. У складеному вигляді довжина становить лише 33 см – палиці зручно перевозити в рюкзаку та багажі. Верхнє розташування замка-фіксатора пришвидшує регулювання висоти: налаштування виконується прямо біля руків’я, де знаходиться рука користувача.
Комфорт на довгих дистанціях забезпечує ергономічне руків’я з двошаровою накладкою з натуральної пробки: пробка приємна на дотик, впевнено лежить у долоні та підходить для регулярних занять. Дихаючий ремінець-рукавичка із системою Nordic Click System (NCS) дозволяє швидко відстібнути темляк натисканням кнопки – зручно, коли потрібно взяти телефон або дістати речі, не знімаючи палиці повністю.
Регулювання довжини в діапазоні 116–135 см реалізовано через Fast Lock Spring – ексцентрикову систему з пружиною, яка пришвидшує фіксацію та допомагає точно налаштувати зусилля затиску без інструментів. Для впевненого контакту з ґрунтом встановлені твердосплавні наконечники Carbide (карбід вольфраму Widia), що забезпечують чіпкість на стежці, доріжках і пересіченій місцевості. Підтримується заміна кілець Basket Change – зручно для різних сезонів і типів поверхні.
Gabel виробляє палиці з 1956 року та зберігає маркування Made in Italy – це стабільна якість, продуманий дизайн і технологічність. Лінійка Performance орієнтована на вимогливих користувачів та інструкторів, яким важливі легкість, надійність і точна робота кожного елемента.
Ключові переваги та особливості
- Ультралегка вага – 195 г одна палиця для динамічних тренувань і змагань
- 100% карбон Snake Carbon – підвищена міцність, менша вага та ефективне гасіння вібрацій
- Максимальна компактність – 33 см у складеному вигляді, зручно для подорожей
- Швидке регулювання – Fast Lock Spring із точним налаштуванням фіксації
- Комфортний хват – руків’я Dual Cork з натуральною пробкою та ергономічною формою
- Швидке зняття темляка – система NCS для миттєвого відстібання ремінця-рукавички
- Надійне зчеплення – твердосплавний наконечник Carbide (карбід вольфраму)
Технічні характеристики
- Тип: складні, телескопічні
- Призначення: скандинавська ходьба, трейлранінг
- Категорія: унісекс
- Кількість секцій: 5
- Діаметр секцій: 12/12/12/14/16 мм
- Матеріал: 100% високомодульний карбон Snake Carbon
- Механізм регулювання висоти: Fast Lock Spring (ексцентриковий)
- Руків’я: Dual Cork 03/37F TR, PP (поліпропілен) + двошарове коркове дерево
- Ремінець: легкий, сітчастий, дихаючий, із системою швидкого відстібання
- Наконечник: 08/15 Carbide (карбід вольфраму)
- Ковпачки: пластикові захисні ковпачки
- Мінімальна довжина у складеному стані: 33 см
- Максимальна довжина в робочому стані: 135 см
- Вага однієї палиці: 195 г
- Колір: Black (чорний)
- Термін гарантії: 2 роки
- Виробник: Gabel (Italy)
Gabel Nordic Carbon Feather XTL підходять тим, хто обирає легкі карбонові складні палиці для скандинавської ходьби, цінує компактність, швидкі регулювання та стабільну роботу на різних типах рельєфу. Це надійний інструмент для тренінгу, прогресу в техніці та впевненого темпу на маршруті.
Ще не було питань.

UA
RU













































































































































































































