Marmot PreCip Eco Jacket
Мембранна куртка. Мембрана: NanoPro™ 2.5 L. Дихає - 17 000 / водонепроникність - 10 000 мм.
![]()
- Бренд:
- Модель:1026
- 0
Marmot PreCip Eco Jacket
Багаторічний хіт продажів, по всьому світу – мембранна куртка Marmot PreCip Jacket, до свого 20-ти річчя стала більш екологічною. Нова Marmot PreCip Eco Jacket виконана з переробленого вторинної сировини, матеріал NanoPro™ Eco 100% Recycled Nylon Ripstop, не містить PFC, став ще більш зносостійким і довговічним.
Ця штормова куртка стане Вашим надійним захистом в будь-яку негоду, в горах або в місті. Відмінно підійде пізньої весни, дощовим літом і ранньою осінню. Найсучасніша мембрана NanoPro™, з відмінними показниками дихання. Сучасний дизайн і багато зручно розташовані кишені.
Куртка розрахована для одягання на фліс, або термобілизна під час активного відпочинку (туризму - гірського та пішого, альпінізму) і повсякденного носіння в місті.
Marmot PreCip Eco Jacket
- Мембрана Marmot® NanoPro™ (дихає - 17 000 / водонепроникність - 10 000 mm)
- Проклеєні шви (100% водонепроникні герметичні шви)
- Високий комір вітрозахисний
- Капюшон має можливість гарного огляду і при необхідності забирається в комір
- Вологовідвідний м'який матеріал DriClime® на комірі для захисту підборіддя і шиї від зіткнення з застібкою-блискавкою.
- PitZips™ -водостійкі блискавки в області пахв для вентиляції
- Кишені з водостійкими блискавками, якими зручно користуватися навіть з рюкзаком на спині (Pack Pockets™).
- Подвійна штормова планка на передній блискавці з застібкою-липучкою Velcro®
- Супернадійні блискавки YKK
- Низ куртки регулюється еластичним шнуром – для універсальності в будь-яку негоду
- Angel-Wing Movement™ - спеціальний анатомічний крій, що забезпечує максимальну свободу рухів рук і запобігає задирання куртки нагору
- Довжина по центру спини 73,7 см для розміру М
- Створена спеціально, щоб одягати на флісовий шар
Матеріал: NanoPro™ Eco 100% Recycled Nylon Ripstop 2.4 oz/yd
Прати мембранну куртку звичайним порошком не можна. Пори мембрани забиваються і вся технологічність куртки зводиться на немає. Рекомендуємо використовувати спеціальний засіб для прання мембрани і її восстнавливающей просочення.
Характеристики мембрани NanoPro™
Waterproofness: 10,000 mm minimum JIS-L 1092
Breathability: 17,000 gm / 24h minimum JIGS-1099 B1 11,500 gm / 24h minimum JIGS-1099 A1
CFM: 0.2 CFM Air Permeability
Hohenstein RET: 5.0 to 5.4
Technology: 2.5 layer Microporous Coating with Dry Touch finish
| Водостійкість, мм | 10 000 |
| Для кого | чоловічі |
| Мембрана | NanoPro™ |
| Підкладка | немає |
Ще не було питань.

UA
RU












































































































































































































