Тільники

Тільняшка - флотський шик родом з Голландії

Деякі історики вважають, що перші смугасті натільні фуфайки (саме так слід називати тільник з одежної класифікації) одягли моряки з французької Бретані. Більшість схиляється до думки, що батьківщиною тільник є Голландія. Але час і ті, і інші називають однакове - початок сімнадцятого століття, в період активного розвитку вітрильного флоту на Європейському континенті. Чергуються сині та білі смуги дозволяли виявляти матросів, які отлынивали від роботи під час керування вітрилами на реях, оскільки вони дуже добре виділялися на тлі білосніжної парусини. Деякі моряки самостійно в'язали свої тільники в перервах між вахтами.

Кількість смуг, їх ширина через століття змінювалися неодноразово. У французів з дев'ятнадцятого століття на тільняшці розташована двадцять одна синя смуга, на честь перемог Наполеона. А англійці і голландці виготовляли тельники з дванадцятьма парами смуг, за кількістю ребер у людини. Так вони намагалися відігнати від себе злих морських духів, які могли прийняти людину в такому одязі за мерця. Той вид тільники, який звичний для нас, був прийнятий у царській Росії в 1912 році. До цього білі смуги були в чотири рази ширше синіх. Ну а їх кількість, звичайно ж, залежить від розміру.

Задом наперед не одягнеш

На сьогоднішній день легендарна толстовка отримала величезну кількість різновидів. За фасоном і складом можна виділити чотири типи:

  • майка - проста бавовняна безрукавка з вузькими шлейками на плечах;
  • літня легка, з повнорозмірним рукавом, 100% бавовна;
  • демісезонна, з начосом, 100% бавовна;
  • зимова, подвійний в'язки, найтепліша з усіх різновидів, вовна/бавовна 50/50%.

Як бачите, існують варіанти на всі сезони. Напіввовняної варіант користується небувалою популярністю у мисливців і рибалок. По-перше, це дуже зручний вид натільної білизни, по-друге, воно не створює ніякого дискомфорту для шкіри людини. При своїй невеликій вазі і малій товщині, тельник - безумовний лідер для людей, ведучих активний спосіб життя в холодних погодних умовах.

Колірна гамма смуг теж не обмежується синім - класичним - кольором. Оцінивши всі плюси тельняшек, військові відомства багатьох країн, в тому числі і України, ввели тельники як елемент однострою інших родів військ, не тільки військово-морського флоту. За кольором смуг, відмінних від темно-синіх, можна визначити:

  • блакитні - повітряно-десантні війська;
  • зелені - прикордонники;
  • чорні - підводники і морська піхота;
  • помаранчеві - війська міністерства з надзвичайних ситуацій;
  • краповые - легендарний спецназ.

Результатом змін стало те, що бійці практично перестали отримувати стягнення за порушення форми одягу, оскільки і раніше мало не кожен другий носив замість статутного натільної білизни саме тільник. Час одягання бійців по тривозі скоротилася на кілька секунд, оскільки правильний тельник абсолютно симетричний і не має передньої або задньої сторони.

Тільники від multisport.com.ua - справжнє військове обмундирування

В Україні існує безліч магазинів, які позиціонують себе як продавців військового обмундирування та амуніції. Але справжні тільники швидше можна знайти на ринках секонд-хенду, а не на їх полицях. Китайське подобу тельняшек навіть не варто Вашої уваги, тим більше, не варто платити за них ціну, зазначену на ярликах.

Наш магазин продає тільники, виготовлені за ГОСТ 25904-83. Саме такі поставляються в якості обмундирування в збройні сили нашої країни і північного сусіда. Купуючи тільняшку в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути абсолютно впевнені, що вона не злиняє і не втратить форму при пранні, не буде витягатися в процесі носіння. Клієнтами нашого інтернет-магазину можуть бути не лише ті покупці, які знаходяться в Києві, але і той, хто живе, наприклад, в першій столиці України - Харкові, може придбати справжню армійську тільняшку, доставка купленого товару не обмежується містами-мільйонниками Дніпропетровськ і Одеса, можлива в будь-який, навіть самий маленький населений пункт нашої країни, а співвідношення "ціна-якість", безумовно, припаде до смаку будь-якому покупцеві.

Прекрасний подарунок, який гідно оцінить будь-який чоловік

Дівчина, яка вирішила зробити подарунок своєму коханому чоловікові, може не витрачати багато часу на пошуки в Інтернеті, вивчаючи питання, де купити і скільки коштують тільники. Оформивши замовлення в нашому магазині, вона може бути абсолютно впевнена, що набуває якісний товар, який підкреслить красу фігури її обранця або змусить його прийняти деякі заходи для усунення незначних недоліків. Перед тим, як натиснути кнопку "Оформити замовлення", подумайте: а може, варто збільшити кількість на ще одну одиницю, щоб мати можливість утеплитися самій, коли вже настали осінні холоди, а опалення в будинку ще не працює.

Завжди будемо раді бачити Вас у нашому магазині, який розташований за адресою: Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72. Тут Ви зможете побачити весь асортимент нашого товару і переконатися в його високій якості.Тільняшка морська ВМФ зимова (подвійний в'язки)

Тільняшка морська ВМФ зимова (подвійний в'язки)
Тепла вязана зимова тільник, 100% бавовна, подвійна в'язання. Морська (ВМФ). За Гостом 1983р.
750 грн

Тільняшка зимова ВМФ П/Ш (подвійний в'язки)

Тільняшка зимова ВМФ П/Ш (подвійний в'язки)
Найбільш тепла зимова тільник напівшерстяна (50%-50%), подвійний в'язки. Колір: чорний. ГОСТ 1983р.
900 грн

Тільняшка морська ВМФ з начосом (зимова)

Тільняшка морська ВМФ з начосом (зимова)
Зимова тільник з начосом ВМФ (темно-синя). 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу
350 грн

Тільняшка ВДВ з начосом (зимова)

Тільняшка ВДВ з начосом (зимова)
Тільняшка зимова, з начосом ВДВ (блакитна). 100% бавовна. Справжня зроблена по ГОСТу.
400 грн

Тільняшка десантна ВДВ (літня)

Тільняшка десантна ВДВ (літня)
Тільняшка блакитна літня ВДВ (класична). 100% бавовна. Справжня зроблена по ГОСТу.
250 грн

Тільняшка морська ВМФ (літня)

Тільняшка морська ВМФ (літня)
Тільняшка літня ВМФ (морська, темно-синя). 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу.
200 грн

Тільняшка морська ВМФ в'язана (демісезонна)

Тільняшка морська ВМФ в'язана (демісезонна)
Тільняшка морська в'язана. Демісезонна, темно-синя. 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу

Тільняшка ВДВ в'язана (демісезонна)

Тільняшка ВДВ в'язана (демісезонна)
Тільняшка ВДВ в'язана. Демісезонна, блакитна. 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу

Тільняшка блакитна ВДВ (демісезонна)

Тільняшка блакитна ВДВ (демісезонна)
Тільняшка демісезонна, ВДВ Футерована тканина (начіс) 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу

Тільняшка морська ВМФ (демісезонна)

Тільняшка морська ВМФ (демісезонна)
Тільняшка демісезонна, ВМФ Футерована тканина (начіс) 100% бавовна. Зроблена по ГОСТу
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Ми переїхали