Термоодеяла

Купити термоодеяло в Києві

Будь-який, навіть самий нескладний, похід завжди пов'язаний з певним ризиком. Зимові переходи можуть спричинити переохолодження, гірські стежки або слизька дорога – привести до травми. Справжнім порятунком у таких випадках стане покупка термоодеяла – поліетиленова фольга з алюмінієвим напиленням. Принцип його роботи простий. Завдяки особливостям високотехнологічного матеріалу, воно дозволяє ефективно ізолювати тепло.

В Україні та Європі це виріб займає важливе місце в аптечках першої медичної допомоги, спорядження для туризму та рятувальників. Його можна знайти в рюкзаку туриста, рибалки, мисливця або професійного спортсмена. Все більшу популярність термо ковдру знаходить і в повсякденному житті. Автолюбителі використовують його не тільки за прямим призначенням, але і як тент для машини в спеку. Досвідчені походники загортають продукти, застосовують термоодеяло як підстилку і вирішують з його допомогою безліч інших завдань.

Враховуючи невелику вагу вироби, воно не стане тягарем в подорожі. Ще одна перевага термопокрывала – прийнятна ціна. На нашому сайті можна купити термоодеяло моделі провідних виробників: LEINA WERKE і Tatonka (Німеччина), і недорогі Travel Extreme (Україна).

Купити термоодеяло Leina Werke ціна (Київ) – 50 грн! ! !Tatonka Rettungsdecke

Tatonka Rettungsdecke
Рятувальний термоодеяло. Розмір: 210х160см. Вага: 50г. Aluminium coated PE-foil
110 грн

Salewa Rettungsdecke

Salewa Rettungsdecke
Рятувальний термоодеяло. Розмір: 210х160см. Вага: 40г. Aluminium coated PE-foil
180 грн

Leina Werke Rettungsdecken

Leina Werke Rettungsdecken
Рятувальний термоодеяло. Вага: 60г. Розмір: 210х160см. Вантажопідйомність до 200кг!
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Ми переїхали